Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новости


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 10-06-2024

УВАГА АКЦІЯ!

З 01.06.2024 діє акційна знижка -45% на засіб для очищення конденсаторів EASY FOAM!

Кількість акційного товару обмежена. Подробиці дізнавайтесь у менеджерів.

_

 21-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на МІДНУ ТРУБУ!

На сайті ви знайдете актуальний прайс, щоб ознайомитися з оновленими цінами.

І радимо не зволікати, скоріше звертайтеся до наших досвідчених менеджерів, які завжди готові допомогти вам з вибором та уточненням умов!

_

 14-05-2024

Маємо чудову новину для вас! На складі з’явилась нова партія стрічки виробництва Італія для обмотки труб:

- спеціально розроблена для ефективної та надійної обмотки труб;

- висока якість матеріалу забезпечує міцність та стійкість до зношування;

- доступна в різних кольорах: біла, чорна, сіра - щоб задовольнити всі потреби.

Наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть з вибором оптимального варіанту!

___

Реклама


   УПК - производство и
продажа полимерных труб
   БТК - Горизонтально - направленное бурение.
Метод ГНБ.
Бестраншейное бурение.


Елементи кріпленняPNG

Болт оцинкований М8-25 - основна деталь кріплення у вигляді циліндричного стрижня з шестигранною головкою, виконана методом цинкування. Болти оцинковані стійкі до зовнішніх кліматичних дій. Завдяки цинкуванню не відбувається корозія металу та деталь довговічна.

Гайки оцинковані М8 - це одні з основних деталей практично будь-якого кріплення. Ці металовироби знайшли застосування у приладобудуванні, будівництві, машинобудуванні та низці інших галузей промисловості. Кріплення металевих виробів не обходиться без шестигранної гайки, найпоширенішої
серед даного класу металовиробів.

Шайби оцинковані М8 - метизні вироби, основне призначення яких - зниження рівня напруги, яке надають на скріплюваний елемент болт з гайкою і запобігання пов’язаним з цим можливим деформаціям елементів з’єднання. Оцинковані шайби здатні витримати вплив довкілля.
Шайби кузовні мають зовнішній діаметр втричі перевищує діаметр сполучних болтів або шпильок. Кузовні шайби використовуються спільно зі шпильками або болтами для збільшення площі тиску в місцях з’єднання.

Шпильки різьбові М8, М10, М12, М14 являють собою циліндричні стрижні метрової або двометрової довжини з нарізаним різьбленням. Шпильки виготовляються із гальванічної оцинкованої сталі. Монтажні шпильки призначені для надійного з’єднання частин металоконструкцій на заданій відстані. Такі шпильки активно застосовуються при монтажі різних підвісних конструкцій – каркасів для підвісних стель, димарів, коробів для кабелю і т.д. Для з’єднання різьбових шпильок між собою, для їхнього подовження, використовуються сполучні гайки.

Дюбелі латунні з внутрішнім різьбленням (М8, М10) призначені для кріплення матеріалів та обладнання до бетону, природного каменю, цегли. Це простий і швидкий монтаж, а саме: встановлюється в попередньо просвердлений отвір, що відповідає діаметру та довжині анкера, розклинюється при монтажі. Зовнішня поверхня дюбелів має накатку, яка дає збільшене тертя на стінки отвору і великий опір виривання при неглибокій анкеровці. Утворює у стіні постійне гніздо кріплення із можливим демонтажем.

Саморізи являють собою гвинти, що утворюють при кріпленні спеціальне різьблення в отворі основи. Вони мають напівциліндричну голівку з хрестоподібним шліцом. Самонарізи зі свердлом мають самосвердлувальний наконечник зі здатністю просвердлювання металу до 2,00 мм. Самонарізи дозволяють створювати отвори в різних будівельних конструкціях, при цьому скріплюючи їх. Самонарізи використовуються при роботах з пластмасовими, дерев’яними та металевими основами і призначені для кріплення металевих профілів та незамінні в різних будівельних роботах.

Скоби М8, М10 (струбцини) монтажні призначені для кріплення монтажних профілів до стельових балок (швелерів) без їх свердління або зварювальних робіт. Затискаються на балці, з’єднуються із підвісними конструкціями за допомогою різьбового стрижня. Для більшої безпеки рекомендується застосування фіксуючої смуги.

Металеві хомути призначені для кріплення повітроводів спіральної конструкції. Комплектуються гумовими прокладками, що зменшують передачу вібрації на конструкції. Легка та швидка установка забезпечується продуманою конструкцією фіксуючих елементів.

Виброгасники М8 - елементи кріплення, призначені для зменшення вібрацій в місцях кріплення кронштейнів, які широко використовуються в системах вентиляції та кондиціювання. Застосування віброгасників дозволяє суттєво знизити вібраційні та шумові характеристики всієї системи.

Ціни на елементи кріплення дивись тут (прайс-лист)


 
 
О компании Новости Продукция Прайс лист Ссылки Контакты


Мы знаем как сделать сайт для вашего дела

© Сплит-Сервис
Киев, 03061,
пр-т. Отрадный, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52