Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новости


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 21-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на МІДНУ ТРУБУ!

На сайті ви знайдете актуальний прайс, щоб ознайомитися з оновленими цінами.

І радимо не зволікати, скоріше звертайтеся до наших досвідчених менеджерів, які завжди готові допомогти вам з вибором та уточненням умов!

_

 14-05-2024

Маємо чудову новину для вас! На складі з’явилась нова партія стрічки виробництва Італія для обмотки труб:

- спеціально розроблена для ефективної та надійної обмотки труб;

- висока якість матеріалу забезпечує міцність та стійкість до зношування;

- доступна в різних кольорах: біла, чорна, сіра - щоб задовольнити всі потреби.

Наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть з вибором оптимального варіанту!

___

 08-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на ФРЕОН!

_

Реклама


   УПК - производство и
продажа полимерных труб
   БТК - Горизонтально - направленное бурение.
Метод ГНБ.
Бестраншейное бурение.


Професійна хімія «Advanced Engineering»
Дайджест: химия Advanced Engineering

EnviroCoil - потужна піноутворююча дія на основі ПАР. Безпечно очищає конденсатор та випарник (инструкция по применению).

HydroCoil - спеціальний засіб для випарника на лужній основі. Видаляє запах і слиз із піддону та дренажу. Працює із сильними забрудненнями (инструкция по применению).

HydroFoam - засіб на кислотній основі. Спінить і видалить відкладення, що прикипіли. Розроблено для конденсаторів з повітряним охолодженням (инструкция по применению).

SuperClean – чистить, надає блиску теплообміннику. Чистить і видаляє тютюнові смоли, жир, сажу, кіптяву і нагар. Економічний. Ідеально підходить для чищення електростатичних фільтрів (инструкция по применению).

HydroKleen - спінює і видаляє важкорозчинні плівки з жиру і масла. На лужній основі (инструкция по применению).

Hidrox - видаляє вапняний осад та слиз у закритих водяних системах нагріву/охолодження та градирнях. Не потребує відключення системи. Містить інгібітор корозії (инструкция по применению).

CondenCide - ретельне очищення та дезінфекція від бактерій та інших мікроорганізмів, грибків включаючи Legionella. Безпечний для систем з дренажними насосами (инструкция по применению).

AllSafe - ідеально для холодильних шаф та вітрин, безпечно дезінфікує, видаляє плісняву та частинки харчових продуктів, ефективно на пластмасі, металі, склі. Сертифікат NSF: безпечний у місцях зберігання та обробки продуктів (инструкция по применению).

VerteX - адаптивний очищувач, придатний для будь-яких видів забруднень, швидко видалити мастило, жири, органічні речовини, усуне іржу, накип, неорганічні відкладення та неприємні запахи. Не агресивний – нейтральний показник pH 7.6 – не викликає корозії, ідеально підходить для мікро-каналів та теплообмінників із захисним покриттям, відсутність шкідливих випарів та будь-яких летких продуктів (инструкция по применению).


 
 
О компании Новости Продукция Прайс лист Ссылки Контакты


Мы знаем как сделать сайт для вашего дела

© Сплит-Сервис
Киев, 03061,
пр-т. Отрадный, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52