Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новости


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 21-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на МІДНУ ТРУБУ!

На сайті ви знайдете актуальний прайс, щоб ознайомитися з оновленими цінами.

І радимо не зволікати, скоріше звертайтеся до наших досвідчених менеджерів, які завжди готові допомогти вам з вибором та уточненням умов!

_

 14-05-2024

Маємо чудову новину для вас! На складі з’явилась нова партія стрічки виробництва Італія для обмотки труб:

- спеціально розроблена для ефективної та надійної обмотки труб;

- висока якість матеріалу забезпечує міцність та стійкість до зношування;

- доступна в різних кольорах: біла, чорна, сіра - щоб задовольнити всі потреби.

Наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть з вибором оптимального варіанту!

___

 08-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на ФРЕОН!

_

Реклама


   УПК - производство и
продажа полимерных труб
   БТК - Горизонтально - направленное бурение.
Метод ГНБ.
Бестраншейное бурение.


Стрічки алюмінієві, підвіски, хомути
Стрічки алюмінієві

Самоклеючі алюмінієва та ПВХ стрічки мають чудові властивості для герметизації з’єднань повітроводів у вентиляційних системах. Клейкий матеріал зроблений на основі розчинника каучуку із захисним шаром паперу. Може бути армована скловолокном. Застосовується для захисту стиків повітроводів із зовнішньою теплоізоляцією та для забезпечення вологоізоляції.
Адгезивні властивості (г/25 мм-прилипання) та широкий діапазон робочих температур, з -40°С до +90°С, гарантує тривалий термін служби стрічки.

Металеві підвіски

Призначені для кріплення повітроводів спіральної конструкції. Комплектуються гумовими прокладками, що зменшують передачу вібрації на конструкції. Легка та швидка установка забезпечується продуманою конструкцією фіксуючих елементів. При підвішуванні повітроводів слід використовувати підвіски шириною не менше 3 см, які встановлюються з інтервалом від 50 см з метою зменшення провисання повітроводу.

Пластикові хомути

Призначені для монтажу гнучких повітроводів будь-якого типу. Легко та швидко фіксуються, виготовлені зі 100% нейлону. Межа міцності при розтягуванні таких стрічок дорівнює 79 кг, їх можна використовувати при температурі від -55° до +100°С. Діаметр для повітроводів може становити від 4" до 14". Для великого діаметра необхідно лише з’єднати разом кілька хомутів. Що досить легко за наявності відповідних інструментів та підготовленого персоналу.

Металеві хомути

Стрічка з нержавіючої сталі шириною 9 мм, довжиною 30м із закругленими краями для запобігання пошкодженню гнучких повітроводів, полегшує роботу з монтажу повітроводів. Фіксація відбувається за допомогою спеціальної затискної головки, що полегшує кріплення, що економить час і забезпечує виняткову надійність з’єднання.

Ціни на стрічки, підвіски та хомути дивись тут (прайс-лист)


 
 
О компании Новости Продукция Прайс лист Ссылки Контакты


Мы знаем как сделать сайт для вашего дела

© Сплит-Сервис
Киев, 03061,
пр-т. Отрадный, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52