Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новости


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 02-11-2023

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо, що на складі Спліт-Сервіс з’явився новий товар!

Анемостати металеві, ізоляційна стрічка сіра PVC REGA, хомут-стрічка металева, хомут пластиковий 780мм.

Деталі дивіться у нашому прайсі в розділі сайту ПРАЙС-ЛИСТ.

Або одразу телефонуйте нам!

+380 (44) 50-101-50

+380 (98) 50-101-50 (Viber, Telegram)

Старікова Вікторія: starikova@splitservice.ua

Дзикович Тетяна: dzykovych@splitservice.ua

Сергієнко Світлана: sergienko@splitservice.ua

Гаркавенко Світлана: harkavenko@splitservice.ua

Володіна Світлана: volodina@splitservice.ua

info@splitservice.ua

Разом до перемоги!

З повагою, колектив компанії «Спліт-Сервіс».

___

 02-11-2023

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо, що трубна ізоляція K-FLEX товщиною 6мм знову в наявнсті!

Для замовлення товару, будь ласка, подзвоніть або напишіть нам:

+380 (44) 50-101-50

+380 (98) 50-101-50 (Viber, Telegram)

Старікова Вікторія: starikova@splitservice.ua

Дзикович Тетяна: dzykovych@splitservice.ua

Сергієнко Світлана: sergienko@splitservice.ua

Гаркавенко Світлана: harkavenko@splitservice.ua

Володіна Світлана: volodina@splitservice.ua

info@splitservice.ua

Разом до перемоги!

З повагою, колектив компанії «Спліт-Сервіс».

___

 01-09-2023

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо, що розрахунковий рахунок ТОВ «Спліт-Сервіс» в ПАТ «Приват Банк» ЗАКРИТО. З 01.09.2023 року будь-які операції за цим рахунком припинено.

Поточні діючі реквізити для оплати рахунків:

UA893348510000
000002600721395

Банк ПАТ ПУМБ
МФО 334851
код за ЄДРПОУ 25293279
ІПН 252932726559

Разом до перемоги!

З повагою, колектив компанії «Спліт-Сервіс».

___

Реклама


   УПК - производство и
продажа полимерных труб
   БТК - Горизонтально - направленное бурение.
Метод ГНБ.
Бестраншейное бурение.


Монтаж вентиляційних систем без браку і без проблем26.03.00 Швидкий і зручний монтаж вентиляційних систем без браку і без проблем:
При монтажі та експлуатації повітроводів необхідно дотримуватися багатьох технічних вимог. Найважливішою є необхідність забезпечувати герметичність системи. Витік або підсмоктування повітря через щілини чи нещільність стиків повітроводів призводить до порушення повітрообміну у приміщенні, що вентилюється. На герметичність передусім впливає якість з’єднань повітроводів під час монтажу вентиляційних систем.

У наш час у системах вентиляції та кондиціонування повітря використовується велика кількість фасонних деталей із різних матеріалів для зручності та високопрофесійного виконання монтажу.

Широко використовуються з’єднувальні елементи для повітроводів з оцинкованої жерсті. Використання з’єднувачів, трійників, перехідників забезпечує зручність монтажу при застосуванні для будь–яких типів гнучких повітроводів (наприклад, фірми "АТСО", США). Повітроводи "АТСО" мають сертифікати УкрСЕПРО.

Усі жерстяні фасонні деталі мають зиговку, що забезпечує надійне кріплення повітроводів. При застосуванні хомутів і спеціальної стрічки (для герметизації стиків) жерстяні елементи надійно служать протягом усього терміну експлуатації.

Важливою проблемою, що потребує обов’язкового вирішення, є усунення вібрації, що виникає під час роботи вентилятора. Шум вібрації може поширюватися від джерела на великі відстані, проходити через конструкції та стіни будівлі. Крім того, шум спричиняє підвищення навантаження на матеріали, що призводить до небезпеки виникнення розривів на місцях вигинів і з’єднань.

Для запобігання передачі вібрації від вентилятора фірма "Спліт–Сервіс" пропонує застосовувати антивібраційні прокладки з ПВХ (tmaх = + 80 С) і поліуретановими вставками (tmах = + 400 С).

Металеві підвіски призначені для кріплення повітроводів спіральної конструкції. Вони комплектуються гумовими прокладками, що зменшують передачу вібрації на несучі конструкції. Легке та швидке встановлення забезпечується завдяки добре продуманій конструкції фіксувальних елементів. При підвішуванні повітроводів слід використовувати підвіски шириною не менше 3 см, котрі встановлюються з інтервалом від 50 см, з метою зменшення провисання повітроводу.

Шпильки для підвішування повітроводів виготовляються діаметром 8,10 і 12 мм із метричною різзю.

Самоклейкі елементи використовують для механічного прикріплювання ізоляційного матеріалу до гладких поверхонь, наприклад, до повітроводів. Вони призначені для експлуатації при температурах від –40 до +80 С (допускається короткочасне підвищення температури до 100 С). Встановлення здійснюється при температурі навколишнього повітря не нижчій +10 С, рекомендується використовувати 4 елементи на кожний квадратний метр ізоляційного матеріалу при товщині термоізолятора до 50 мм і густині 20–40 кг/м3.

Самоклейка стрічка сріблястого кольору з алюмінієвої фольги має чудові властивості для герметизації з’єднань повітроводів вентиляційних систем. Вона може бути армована скловолокном. Клейкий матеріал виготовлений на основі розчинника каучуку та захищений шаром паперу. Стрічка застосовується для захисту стиків повітроводу із зовнішньою термоізоляцією та забезпеченням вогнестійкості й вологоізоляції.

Адгезивні властивості й широкий діапазон робочих температур, від –40 до +90 С, гарантує тривалий термін придатності стрічки.

При монтажі повітроводів широко застосовуються самоклейкі стрічки з ПВХ (армовані й неармовані), котрі поєднують добрі характеристики еластичності з високою механічною міцністю (навантаження – до 140Н/25мм).

Пластикові хомути призначені для монтажу гнучких повітроводів будь–якого типу. Вони легко та швидко фіксуються, виготовлені із 100% нейлону. Граничне навантаження при випробуванні на розрив таких стрічок становить 79 кг, їх можна використовувати при температурах від –55 до +100 С.

Діаметр повітроводів може становити від 4" до 14". Для повітроводів великого діаметру необхідно лише з’єднати разом декілька хомутів.

Якщо протипожежними або іншими вимогами заборонене застосування пластикових кріплень, можна використовувати металеві хомути.

Стрічка з нержавіючої сталі шириною 9 мм, довжиною 30 м із закругленими краями, для запобігання пошкодженню гнучких повітроводів, полегшує роботу з монтажу повітроводів. Фіксація відбувається за допомогою спеціальної затискної головки, що пришвидшує процес закріплення й забезпечує виняткову надійність з’єднання.

Для з’єднання жорстких прямокутних повітроводів із жерсті застосовується профіль (або шинорейку).

Наявність монтажних кутників відповідних розмірів, а також зручна конструкція профілю дає змогу надійно та швидко виконати монтаж повітроводів. Застосування ущільнювача для шинорейки з високоякісного спіненого поліетилену дозволяє забезпечити високу щільність з’єднання, не допускає підсмоктування та витоку повітря у вентиляційних системах.

За матеріалами,
наданими фірмою "Спліт–Сервіс"


 
 
О компании Новости Продукция Прайс лист Ссылки Контакты


Мы знаем как сделать сайт для вашего дела

© Сплит-Сервис
Киев, 03061,
пр-т. Отрадный, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52