Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новости


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 17-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на мідну трубу!

На сайті ви знайдете актуальний прайс, щоб ознайомитися з оновленими цінами.

І радимо не зволікати, скоріше звертайтеся до наших досвідчених менеджерів, які завжди готові допомогти вам з вибором та уточненням умов!

_

 14-05-2024

Маємо чудову новину для вас! На складі з’явилась нова партія стрічки виробництва Італія для обмотки труб:

- спеціально розроблена для ефективної та надійної обмотки труб;

- висока якість матеріалу забезпечує міцність та стійкість до зношування;

- доступна в різних кольорах: біла, чорна, сіра - щоб задовольнити всі потреби.

Наші менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть з вибором оптимального варіанту!

___

 08-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на ФРЕОН!

_

Реклама


   УПК - производство и
продажа полимерных труб
   БТК - Горизонтально - направленное бурение.
Метод ГНБ.
Бестраншейное бурение.


Гнучкі повітроводи АТСОДля побудови якісної системи крім необхідного обладнання для створення потоку повітря потрібне й додаткове обладнання – для керування та узгодження роботи різноманітних пристроїв, забезпечення надходження потоку повітря та регулювання подачі й збору повітря. У сучасних умовах застосування різних новітніх технологій є обов’язковим для задоволення технічних вимог та запитів замовника.

Багаторічна практика монтажу повітроводів закордонних і вітчизняних фірм показала, що частину цих вимог можна легко вирішити застосуванням гнучких повітроводів, чого було важко або навіть неможливо досягнути застосуванням жорстких каналів вентиляції

Ось уже понад 5 років на ринку України фірма "Спліт–сервіс" представляє високоякісні повітроводи всесвітньо відомого виробника АТСО Rubber Products, Іпс. (Техас, США). Гнучкі канали вентиляції порівняно із жорсткими мають певні переваги. Це, насамперед, використання полімерних матеріалів (зумовлює зменшення ваги систем розподілу повітря), прискорення в декілька разів складання під час монтажу, висока термостійкість (при пожежі не виділяють токсичних речовин), а також досить важливий фактор для вітчизняного споживача – ціна.

Але є у гнучких повітроводів і недолік – високий аеродинамічний опір потоку повітря.

Щоб мінімізувати його, виробник рекомендує монтувати повітроводи в повністю розтягнутому стані, а тримачі, за допомогою яких вони підвішуються, розташовувати достатньо часто, щоб провисання не перевищувало 40–50 мм/м; радіус вигину при повороті складає 2–4 (як мінімум, 0,55) діаметра повітроводу. Чим меншим є радіус, тим вищими є втрати тиску на повороті повітроводу.

Співвідношення радіуса центральної лінії до діаметра повітроводу Втрати тиску
1.0 0,60
2.0 0,45
4.0 0,40

Коефіцієнт втрати тиску на кут 90

Найоптимальнішим рішенням є подавати основний потік повітря через жорсткий канал, а приєднання до решіток (дифузорів) довжиною 2–4 м через розподільники потоку здійснювати гнучкими повітроводами. Трудомісткість і вартість монтажу різко знижується, а додаткові втрати тиску незначні.

Монтаж гнучких повітроводів під силу одній людині й займає всього декілька хвилин – натягнути внутрішній шар на круглу або овальну горловину, обвити спеціальною клейкою стрічкою для запобігання витіканню повітря й затягнути пластиковим хомутом–стяжкою (для систем із тиском повітря не вище 1,5 кПа).

Правильно проведений розрахунок добору повітроводів – один із важливих факторів налагодженої роботи вентиляційної системи.

У фрагменті таблиці наведені витрати повітря, що подається через повітроводи відповідних діаметрів, для нормальних умов роботи.

Витрати повітря, що подається,м3/год Рекомендований діаметр, мм (")
20–200 152(6")
200–420 203 (8")
420–760 254(10")
760–1200 305(12")
1200–1600 356(14")

Відповідність витрат повітря діаметру повітроводу

Конструктивно гнучкий повітровід є 4–шаровою трубою (2 шари алюмінієвої фольги і 2 шари полімерної плівки), яка ламінована спеціальною вогнестійкою клейкою сполукою. Клейка сполука, яку використовують для виготовлення повітроводів, спеціально розроблена в лабораторіях АТСО для застосування в системах вентиляції, має водну основу, тому навіть при нагріванні не виділяє шкідливих речовин.

Необхідну жорсткість гнучким повітроводам надає сталева спіральна пружина, впаяна у внутрішній шар плівки. У системах кондиціонування з метою запобігання конденсації вологи використовують повітроводи з термоізолятором (щільність 12 кг/м3, товщина 32 мм). Ззовні як вологовідштовхуючий бар’єр використовують оболонку з армованої алюмінієвої фольги та полімерної плівки. Для зручного та професійного монтажу повітроводів фірма "Спліт–сервіс" пропонує великий вибір затискачів, герметизуючих стрічок, гнучких вставок, підвісок та з’єднувальних елементів (аксесуарів).

Повітроводи діаметром від 4 до 18 дюймів сертифіковані за світовими та європейськими стандартами, що розвіює будь–які сумніви щодо якості продукції. В Україні вироби АТСО Rubber Products, Іпс. мають сертифікат відповідності Державного центру сертифікації виробів протипожежного призначення при МВС України та гігієнічний висновок Головного санітарно–епідеміологічного управління МОЗ України. Термоізолятор витримав випробування як негорючий матеріал (згідно з п. 4.1 ГОСТ 12.1.044–89), а повітроводи типу АТВ отримали категорію важкогорючих (згідно з п. 4.3 ГОСТ 12.1.044–89).

Технічні характеристики гнучких повітроводів:

Діапазон температур: від–29 Сдо+140’С

Швидкість повітряного потоку: mах 25 м/с

Робочий тиск: 1500 Па

Стандартна довжина: 7.6 або 10 м

Стандартні діаметри: від 3 до 20 дюймів

Таким чином, широкий вибір різних технологій монтажу вентиляційного обладнання та повітроводів дозволяє в кожному конкретному випадку застосовувати відповідні витратні матеріали, істотно поліпшуючи якість і знижуючи вартість монтажу повітроводів. А використовуючи продукцію АТСО, споживачі отримують в Україні справжню американську якість за розумною ціною.

За матеріалами,
наданими компанією "Спліт–Сервіс"


 
 
О компании Новости Продукция Прайс лист Ссылки Контакты


Мы знаем как сделать сайт для вашего дела

© Сплит-Сервис
Киев, 03061,
пр-т. Отрадный, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52