Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новини


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 18-03-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на мідну трубу!

На сайті ви знайдете актуальний прайс, щоб ознайомитися з оновленими цінами.

І радимо не зволікати, скоріше звертайтеся до наших досвідчених менеджерів, які завжди готові допомогти вам з вибором та уточненням умов!

___

 07-03-2024

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ!

Звертаємо Вашу увагу, що 08.03.2024 офіс і склад ТОВ "Спліт-Сервіс" працюватимуть у скороченому режимі:

8 березня

з 9:00 до 14:00

З 11.03.2024 очікуємо на вас, як завжди, по буднях (з понеділка по п’ятницю) з 9:00 до 17:00!

___

 07-03-2024

Шановні клієнти, маємо для вас приємну новину щодо поповнення нашого асортименту!

Від сьогодні в наявності розширений асортимент мідних труб ТМ HALCOR великих діаметрів, які відкриють для вас нові перспективи монтажу.

Не втрачайте можливості вдосконалити ваші проекти разом з нами!

Для додаткової інформації та замовлень телефонуйте за номером +380(98)50-101-50

___

Реклама


   УПК - виробництво та
продаж полімерних труб
   БТК - Горизонтально – спрямоване буріння.
Метод ГНБ.
Бестраншейне буріння.


Про компаніюКомпанія "Спліт-сервіс" є оптовим дистриб’ютором інсталяційних матеріалів та комплектуючих для систем кондиціювання та вентиляції.

Спліт-Сервіс

ТОВ "Спліт-Сервіс" створено у 1997 році. Колектив працює у цій галузі з 1995 року. Протягом останніх років фірма успішно працює з такими виробниками як HALCOR, K-FLEX, WALRAVEN, TWITOPLAST, ATCO, SWEGON, ALNOR, CONEX BÄNNINGER, VECAMCO, чиї імена вже давно стали еталоном якості та надійності в усьому світі.

Основні принципи роботи з клієнтами – надійність, якість, швидкість виконання. Ви переконаєтесь – це не просто слова, це - аксіома для всього колективу "Спліт-Сервіс". Широка дилерська мережа дозволяє в мінімальні терміни виконати Ваше найвибагливіше замовлення та здійснити доставку в будь-яку точку України. Доставка здійснюється будь-яким транспортом за Вашим бажанням.

Наша продукція проходить щорічну сертифікацію відповідності до державних стандартів. Продукція компанії K-Flex додатково проходить сертифікат на серійне виробництво.

Склад компанії "Спліт-Сервіс" знаходиться поруч з офісом. Це максимально оптимізує та спрощує процес замовлення і, що не менш важливо, заощаджує Ваш час. На складах підтримується різноманітний спектр номенклатури обладнання. Фахівці нашої компанії стежать за розвитком кліматичної техніки, що постійно розширюють асортимент новими моделями кліматичного обладнання.

Ми здобули репутацію надійного та якісного партнера. І сьогодні докладаємо всіх зусиль, аби виправдати Ваші очікування. Наша з Вами співпраця безсумнівно буде взаємовигідною!


 
 
Про компанію Новини Продукція Прайс лист Посилання Контакти


Мы знаємо, як робити сайти

© Спліт-Сервіс
Київ, 03061,
пр-т. Відрадний, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52