Сплит-Сервис
Карта сайта Написать письмо Поиск
 
 
Новини


  Теперь вы можете, по желанию, получать от нас счёт в электронном виде. Это экономичнее и быстрее чем факсовый вариант. Просто, скажите об этом своему менеджеру!

 08-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на ФРЕОН!

На сайті ви знайдете актуальний прайс, щоб ознайомитися з оновленими цінами.

І радимо не зволікати, скоріше звертайтеся до наших досвідчених менеджерів, які завжди готові допомогти вам з вибором та уточненням умов!

_

 01-05-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на товари ТМ "К-FLEX"!

__

 30-04-2024

Шановні клієнти, сповіщаємо вас про зміну ціни на мідну трубу!

__

Реклама


   УПК - виробництво та
продаж полімерних труб
   БТК - Горизонтально – спрямоване буріння.
Метод ГНБ.
Бестраншейне буріння.


Наші партнери
HALCOR (Халкор) - велика сучасна промислова компанія з більш ніж 60-річним досвідом у галузі металообробки. Вона містить значне місце в європейському та світовому ринках, з 4 сучасними заводами, три в Греції та Болгарії.

Компанія спеціалізується на досягнення найвищої якості. Завод сертифікації ISO 9001:2000 використовує найсучасніші технології та досвідчений персонал. Постійні інвестиції у дослідження та нові розробки дозволяють компанії створювати нові інноваційні продукти, завдяки яким фірма є постійним лідером.

Перейти на сайт компанії HALCOR


Теплоізоляційні вироби K-FLEX, розроблені італійською компанією L’Isolante K-FLEX, є сучасними та ефективними теплоізоляційними матеріалами з високими теплофізичними та експлуатаційними характеристиками.

Теплоізоляцію K-FLEX виготовляють зі спіненого синтетичного каучуку. Вироби характеризуються еластичністю та переважно закритою пористістю. Вони призначені для теплової ізоляції поверхонь із температурою від -70 до +150 градусів.

Перейти на сайт компанії L’Isolante K-FLEX


WALRAVEN (Вальравен) є провідним виробником широкого асортименту монтажних матеріалів, які концентруються на інноваційних системах підвішування інсталяцій, призначених для монтажників. Група Walraven (Вальравен) діє на світових ринках близько 60 років.
WALRAVEN (Вальравен) пропонує монтажникам не тільки продукцію найвищої якості, але й технічні рішення, що дозволяють проводити монтаж оптимальним способом.

Перейти на сайт компанії WALRAVEN


На сайті компанії Twitoplast Ltd (Твітопласт) ви можете ознайомитися з додатковими характеристиками продукції (англійською мовою).

Компанія Twitoplast Ltd (Твітопласт), заснована в 1989 році, є провідним ізраїльським виробником пластикових ґрат, стельових дифузорів та обладнання для систем кондиціювання повітря.
Решітки та дифузори виготовляються з нетоксичного пластику.

Перейти на сайт компанії Twitoplast Ltd


ATCO Rubber Products, Inc. (АТКО) - найбільший виробник повітроводів, що використовуються для обігріву, вентиляції та систем повітряного кондиціювання в будинках та офісах. Заснована в 1961, компанія ATCO виросла зі спеціалізованої в галузі каучукової продукції інженерної фірми, в мульти-мільйонну корпорацію з сімнадцятьма філіями по всьому світу.

ATCO пропонує широкий асортимент повітроводів, що відповідають стандартам якості багатьох країн. Ось деякі з них:
Underwriters’ Laboratories (UL) - U.S.A.
Underwriters’ Laboratories (UL) - Канада
British Standard 476 - parts 5, 6, 7 та 20
AS1668 [Part 1]; AS 1530 [Part3] - Australia

Відділ з досліджень та розвитку компанії ATCO проводить регулярну сертифікацію продукції. Компанія ATSO має 13 заводів по всій Америці.

Перейти на сайт компанії ATCODANTEC PLAST Ltd. (ДанТек), частина Dan Industries Group, була заснована в 1965 році членами Kibbutz Dan у Верхня Галілея. З самого початку, компанія розробила та поставила пластмасових виробів для будівництва, промисловості, сільського господарства та побутового використання.
За минулі роки Kibbutz Dan накопичила великі знання та досвід роботи в промисловості пластмас, головним чином у галузі пластикових екструзійних технологій та ін’єкції, а також використання цілого ряду пластмас.

Перейти на сайт компанії DANTEC PLAST Ltd


Шведська компанія Swegon (Свегон) - один з найбільших європейських виробників вентиляційного обладнання та систем мікроклімату приміщень

1 січня 2005 року компанії Stifab Farex і PM-Luft, дві компанії з довгою історією, з величезним досвідом і безліччю традицій, об’єдналися в нову компанію, що отримала назву Swegon.
Компанія Swegon пропонує продукцію та рішення щодо вентиляції та систем внутрішнього мікроклімату. Компанія Swegon розташована у Швеції і є великою європейською експортною організацією з торговими представництвами у Фінляндії, Норвегії, Данії, Німеччині, Франції, Швейцарії, Австрії, Польщі та Великій Британії.

Вся продукція, що виробляється компанією, ділиться на дві групи:
Повітряно-підготовче обладнання (припливно-витяжні установки та вентилятори) та системи мікроклімату приміщень (повітророзподільники, холодні балки). Якість запропонованої компанією продукції має сертифікат Eurovent, який видається не на виробництво, а на відповідність технічних характеристик, зазначених заводом-виробником, сертифікат якості ISO 9001, а також сертифікат безпеки продукції для організму людини та ISO 14001.

Перейти на сайт компанії Swegon


[ ] Advanced Engineering - порівняно молода компанія з Англії, створена у 1982 році, вже зарекомендувала себе як визнаний лідер у галузі професійних хімічних методів обслуговування обладнання для кондиціювання, вентиляції та холодильної техніки. Не секрет, що в процесі експлуатації теплообмінних апаратів (конденсатор, випарник, радіатори всіх типів) через зниження теплообміну, спричинене різними типами забруднень, втрати потужності можуть становити від 30 до 60%. А це додаткові витрати на електроенергію, передчасний вихід з ладу обладнання тощо. Застосування сучасних хімічних засобів від Advanced Engineering принесе лише похвальні відгуки як від клієнтів, так і від монтажників, які застосовують їх на практиці.


[ ] Рік заснування французької компанії Sauermann - 1976. З 1993 р. основна спеціалізація компанії Sauermann - виробництво широкої лінійки міні-насосів для видалення конденсату. За постійну роботу щодо вдосконалення своєї продукції у 2013р. компанія удостоєна почесного звання «Лідер Інновацій». Відкрито дочірні підприємства та представництва у багатьох країнах світу. Ця сучасна, високотехнологічна компанія зуміла за короткий час розробити та впровадити у виробництво відповідно до всіх європейських стандартів 21 тип насосів для відведення водяного конденсату та перекачування в’язких чи густих рідин. Основними принципами компанії Sauermann є технічна досконалість виробів, дотримання термінів та постійне покращення сервісу. 
 
Про компанію Новини Продукція Прайс лист Посилання Контакти


Мы знаємо, як робити сайти

© Спліт-Сервіс
Київ, 03061,
пр-т. Відрадний, 95-ю
тел.: (044) 50-101-50
факс: (044) 50-101-52